WWE News

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τα νέα του WWE στην Ελληνική γλώσσα


5 απαντήσεις

    προτιμαται τους 'καλους' η τους 'κακους' στο wwe και γιατι?

    SlaSh
    SlaSh


    Αριθμός μηνυμάτων : 16
    Ηλικία : 32
    Registration date : 23/01/2009

    προτιμαται τους 'καλους' η τους 'κακους' στο wwe και γιατι? Empty προτιμαται τους 'καλους' η τους 'κακους' στο wwe και γιατι?

    Δημοσίευση  SlaSh Κυρ Φεβ 01, 2009 10:08 am

    εμανα μου αρεσουν οι κακοι πιο πολυ γιατι χρησιμοποιουν οτιδηποτε μπορουν για να παρουν τη νικη
    WWE GIRL
    WWE GIRL


    Αριθμός μηνυμάτων : 88
    Ηλικία : 30
    Registration date : 26/01/2009

    προτιμαται τους 'καλους' η τους 'κακους' στο wwe και γιατι? Empty Απ: προτιμαται τους 'καλους' η τους 'κακους' στο wwe και γιατι?

    Δημοσίευση  WWE GIRL Κυρ Φεβ 01, 2009 11:59 am

    Eγώ προτιμώ τους 'καλούς' γιατί κάνουν τα πάντα για να προσφέρουν θέαμα στον κόσμο και να τον ξεσηκόσουν με τις κινήσεις τους.(John Cena,Jeff Hardy,Batista,CM Punk κλπ.) queen
    jimmy007
    jimmy007


    Αριθμός μηνυμάτων : 117
    Ηλικία : 31
    Registration date : 25/01/2009

    προτιμαται τους 'καλους' η τους 'κακους' στο wwe και γιατι? Empty Απ: προτιμαται τους 'καλους' η τους 'κακους' στο wwe και γιατι?

    Δημοσίευση  jimmy007 Κυρ Φεβ 01, 2009 6:09 pm

    ρε παιδιά τα πάντα γίνονται με βάση το σενάριο...δεν υπάρχει καμία σχέση αυτών που κάνουν στο ring με την προσωπική τους ζωή και τον χαρακτήρα τους...
    εγώ αν εξαιρέσεις 3 superstars που τους συμπαθώ οτι και να κανουν( jeff,cena,orton), τους υπολοίπους τους υποστηρίζω όταν παίζουν σωστά το ρόλο τους..
    για παράδειγμα, αν και ο matt μου την έσπασε με αυτό που έκανε στον jeff, τον συγχαίρω που παίζει καλά τον ρόλο του heel...
    CM Punk
    CM Punk


    Αριθμός μηνυμάτων : 86
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Λεμεσός
    Registration date : 24/01/2009

    προτιμαται τους 'καλους' η τους 'κακους' στο wwe και γιατι? Empty Απ: προτιμαται τους 'καλους' η τους 'κακους' στο wwe και γιατι?

    Δημοσίευση  CM Punk Κυρ Φεβ 01, 2009 7:17 pm

    Εγώ πιστεύω είναι λαθος που υπάρχουν καλοί και κακοί παλεστές διότι αλλάζει εντελώς το στυλ τους πχ ο Brian Kendrick που απο τότε που έγινε heel δεν κάνει hightflying κινήσεις
    avatar
    Jack Swagger


    Αριθμός μηνυμάτων : 8
    Ηλικία : 111
    Registration date : 07/02/2009

    προτιμαται τους 'καλους' η τους 'κακους' στο wwe και γιατι? Empty Απ: προτιμαται τους 'καλους' η τους 'κακους' στο wwe και γιατι?

    Δημοσίευση  Jack Swagger Σαβ Φεβ 07, 2009 8:22 pm

    CM Punk έγραψε:Εγώ πιστεύω είναι λαθος που υπάρχουν καλοί και κακοί παλεστές διότι αλλάζει εντελώς το στυλ τους πχ ο Brian Kendrick που απο τότε που έγινε heel δεν κάνει hightflying κινήσεις
    Μα τι λές??? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked το wrestling ανέκαθεν βασιζόνταν σε μάχες ενάντια στο καλό και το κακό και οι κακοί έχουν συνήθως πιο μεγάλο ρόλο και φυσικά είναι πιο δύσκολο να το παίζεις κακός παρά βουτυρόπαιδο.
    CM Punk
    CM Punk


    Αριθμός μηνυμάτων : 86
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Λεμεσός
    Registration date : 24/01/2009

    προτιμαται τους 'καλους' η τους 'κακους' στο wwe και γιατι? Empty Απ: προτιμαται τους 'καλους' η τους 'κακους' στο wwe και γιατι?

    Δημοσίευση  CM Punk Σαβ Φεβ 07, 2009 11:40 pm

    Jack Swagger έγραψε:
    CM Punk έγραψε:Εγώ πιστεύω είναι λαθος που υπάρχουν καλοί και κακοί παλεστές διότι αλλάζει εντελώς το στυλ τους πχ ο Brian Kendrick που απο τότε που έγινε heel δεν κάνει hightflying κινήσεις
    Μα τι λές??? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked το wrestling ανέκαθεν βασιζόνταν σε μάχες ενάντια στο καλό και το κακό και οι κακοί έχουν συνήθως πιο μεγάλο ρόλο και φυσικά είναι πιο δύσκολο να το παίζεις κακός παρά βουτυρόπαιδο.
    Καλά αφού είσαι 96 χρονών κάτι παραπανο θα ξέρεις από wrestling Laughing

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Μάης 11, 2024 8:10 pm